DRIVEN BY INNOVATION,
INSPIRED BY NATURE

Jako součást skupiny ICL se Vám snažíme přinášet technicky nejvyspělejší řešení v oblasti speciálních hnojiv, programů výživy a travních osiv, která Vám pomohou splňovat požadavky na moderní péči o trávníky a okrasné plochy.

Jsme hrdi na integritu a hodnotu našeho stále se rozvíjejícího sortimentu produktů světové úrovně i na poskytování specializované technické podpory. Díky technologiím obsaženým v našich produktech, stálé podpoře vzdělávání koncových uživatelů i díky našemu integrovanému programu péče o trávníky s názvem iTurf se neustále
snažíme prosazovat tu nejlepší praxi v oblasti péče o trávníky a vztahu k životnímu prostředí.

INOVACE

Neustále investujeme do nových produktů a disponujeme jedním z nejmodernějších
výzkumných a vývojových pracovišť na světě. Zároveň ale máme na paměti i udržitelnost a snahu účinným a odpovědným způsobem uchovávat naše životní prostředí. Počínaje surovinami a konče finálním výrobkem, vždy se snažíme o technologicky co nejlepší výrobu hnojiv i travních osiv, vše s podporou prvotřídního zákaznického servisu. Správcové trávníků na nejslavnějších sportovištích světa spoléhají na naše technologie, které jim pomáhají pěstovat vysoce kvalitní trávník pro sport i rekreační účely.

INSPIRACE

Stejně jako při výrobě hnojiv a travních osiv, nabízíme i při pěstování trávníků svoje odborné znalosti a řešení řady problémů, které jsme shromáždili v našem jedinečném programu integrované péče o trávník – iTurf. Zaměřujeme se na použití nejlepších produktů tím nejúčinnějším a nejspolehlivějším způsobem. Program iTurf si klade za cíl poskytnout trávníkářům jednoduchý způsob, jak se chovat zodpovědně k životnímu prostředí a splňovat stále náročnější pravidla a nařízení týkající se aplikace chemických látek. Zároveň jim také pomáhá udržovat zdravý trávník i při dlouhodobé péči trvale udržitelného charakteru.

ICL Specialty Fertilizers B.V.
info@icl-sf.com
www.icl-sf.cz