SHADE SPECIAL
& WEED CONTROL

Programy určené k odstranění mechu a plevele

Mech a plevel představují pro trávník významnou hrozbu, zejména, když trávník úplně dobře neprospívá a rostliny nejsou dostatečně silné. Pro zvýšení odolnosti vůči pleveli a mechu je dobré zlepšit celkovou kvalitu trávníku: používat osiva, která umožňují rychlou tvorbu porostu a hnojiva, která zajistí zdravý a hustý trávník s dobrým kořenovým systémem. Pokud se budete držet plánu, vyhnete se následnému řešení problémů. Pokud už je zásah nutný, sortiment LandscaperPro nabízí dva speciální granulované produkty s dvojím účinkem: odstraní plevel a dodají trávníku výživu.

MECH

Možné příčiny výskytu mechu:

  • nedostatek slunečního svitu
  • málo úrodná půda
  • jílová nebo zhutněná půda
  • špatné odvodnění
  • příliš nízké sečení

Abyste předešli výskytu mechu, je třeba odstranit základní příčiny jeho výskytu. Mech se často vyskytuje na zastíněných a zhutněných površích, kde se snadno drží voda, a na trávnících s nedostatečnou výživou. Landscaper Pro Shade Special působí proti růstu mechu, upravuje na ošetřené ploše obsah živin a pH a stimuluje růst trávníku poté, co mech zmizí. Pokud je v trávníku velké množství mechu, je třeba aplikaci opakovat a postižená místa znovu osít.

PLEVEL

Zvládnout invazi plevele je často výzva. Landscaper Pro Weed Control je v tomto ohledu cenným pomocníkem. Tento produkt, který účinně působí proti řadě dvouděložných plevelů, je navržen tak, aby trávníku dodal přesné množství aktivní látky nezbytné k odstranění plevele a zároveň poskytl správné množství hnojiva. Granule obsažené v produktu LandscaperPro obsahují složky, které zajišťují dodávku živin. Tento produkt dodá živiny a zároveň zničí plevel. Výživa je velmi důležitá, protože dobře živený trávník překoná snadněji zátěž způsobenou plevelem. Protože se jedná o granulovaný produkt, lze jej aplikovat pomocí aplikátoru.

SHADE SPECIAL

ShadeSpecial-v1

WEED CONTROL

WeedControl-v1
Detaily produktů: shade special, maintenance, stress control, weed control